درباره ما

مرکز مهارت آموزی و شتابدهی نیروانا

ارائه محصولات و خدمات با کيفيت و شناخته شده با تکيه بر تیم با انگيزه و نوآور نیروانا محقق شده است به گونه ای که باعث بهبود زندگی مشتريان و مصرف کنندگان ملی و بين المللی و ارتقا سطح رفاه مشتریان و کارکنان شده است؛ نیروانا کار و اندیشه را با رشد پايدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئوليت های اجتماعی تلفیق کرده و بر مسئوليت‌های سنگين خود در ادامه راه نیز واقف است.

آژانس تبلیغاتی نیروانا

مرکز مهارت آموزی و شتابدهی نیروانا

امروزه نحوه زندگی تجاری در جامعه ایران مانند همه کشورها دچار دگرگونی وسیع و تغییرات بنیادین شده است. در چنین شرایطی در عرصه تبلیغات نیز فقط گروه های تبلیغاتی متخصص و کارآمد میتوانند با خلاقیت و نوآوری نقش خود را در افزایش تولید ملی، توزیع مویرگی محصولات و خدمات، تحقیق بازار و سیاست گذاری صحیح اقتصادی به درستی ایفاکنند.

آژانس تبلیغاتی تنها یک استودیوی فیلم برداری و یا آتلیه طراحی و یا شرکتی با قدرت مالی خوب و پرسنل فراوان نیست. آژانس تبلیغاتی مجموعه هماهنگی از تحقیق، تفکر، ابداع، سازماندهی، هوش جمعی مهارت در متقاعد ساختن مخاطبان برای خرید، تخصص، تجربه، انضباط و سرعت عمل است. آژانس تبلیغاتی نیروانا در سال ۱۳89 تأسیس شد . 6 سال بعد در سال 1395 به عضویت شرکت های فناور دانشگاهی درآمد و در سال ۱۳99 عضو « اتحادیه کانون های آگهی و تبلیغات شد. در سال 1400 آژانس تبلیغاتی نیروانا به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای تبلیغاتی ایران در پی تغییرات وسیع انجام شده در بازار کشور از جمله گسترش بخش خصوصی و مجوز ورود کالاهای خارجی، به این نتیجه رسید که پاسخگویی به تمامی نیازهای مشتری (Client) مستلزم دو تغییر اساسی و بنیادین در تشکیلات است؛ اول تجهیز علمی همه کارکنان به علم تبلیغات و دوم، تکمیل حلقه های مورد نیاز مشتری در همه حوزه های تحقیقات بازار و تبلیغات محیطی، چاپی، رادیو تلویزیونی و ارزیابی نهایی به همین دلیل گروه خلاقیت، بازارسازی و تبلیغاتی نیروانا» تشکیل شد و در سازماندهی آژانس تبلیغاتی نیروانا تاسیس و به هولدینگ نیروانا ملحق شدند

در گروه خلاقیت بازارسازی و تبلیغاتی نیروانا جمعی از متخصصین و اساتید دانشگاه در علم تبلیغات و تجارت با بیش از یکدهه تجربه عملی در صنعت تبلیغات تجاری، اکنون در یک مجموعه و در زیر یک سقف گرد آمده اند تا به عنوان یک آژانس کامل تبلیغاتی (Fullservice) برای تامین نیازهای مشتری با استفاده از روشهای علمی و تجربی عملی بیندیشند و به راهکار صحیح و هدفمندی برسند.

هم اکنون آژانس تبلیغاتی نیوانا، شرکتی است با تجربه، ولی تازه نفس، مجموعه ای کـه خـود بـه چندین حرفه  تقسیم می شود.

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1394

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1396

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1399